Betticket Arkadaşını Getir Bonusu

Betticket Arkadaşını Getir Bonusu

Betticket arkadaşını getir bonusu ile birlikte hem siz hem de arkadaşınız kazançlı çıkabilir. Betticket canlı bahis sitesi kurulduğu 2014 yılından itibaren ülkemizde Betconstruct altyapısı ile hizmet veriyor ve oldukça geniş bir üye topluluğuna hitap etmeyi başarıyor. Sitenin bu kadar üye kazanmasının en önemli gerekçesi olarak yüksek maç oranları gösteriliyor. Aynı zamanda yüksek limitli promosyonlarda önemli bir kitleyi kendisine hayran bırakmayı başarabiliyor. Dolayısıyla siz siteden memnunsanız ve bu memnuniyeti başka bir arkadaşınızın da yaşamasını istiyorsanız onu siteye davet edebilir, böylece promosyonun sahibi olabilirsiniz. Fakat öncelikli olarak Betticket üyelik işlemleri ile beraber sitenin bir üyesi olmanız gerekmektedir.

Betticket Arkadaşını Getir Bonusunu Kazanmak İçin Ne Yapmalı?

Betticket arkadaşını getir bonusunu kazanmak için öncelikle olarak sizin siteye üye olmanız ve en az bir kere transfer işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer üye olduktan sonra siz para yatırma işlemi yapmamışsanız bonus için talep oluşturamıyorsunuz. Daha sonrasında bir arkadaşınıza referans olmanız gerekiyor. Arkadaşınız Betticket kayıt ve üyelik işlemlerini başlatırken online formun sağ alt köşesindeki PROMO KODU kısmına sizin kullanıcı adınızı yazmalıdır. Eğer sizin kullanıcı adınızı eksik veya yanlış olarak yazarsa promosyon için hak talep edemezsiniz. Arkadaşınız siteye üye olduktan sonra mutlaka depozit işlemi yapmalıdır. Betticket para yatırma yöntemleri içerisinde herhangi birisini tercih edebilir, çünkü kısıtlama yapılmamış. Herhangi bir uygulama ile birlikte arkadaşınız para yatırdığında ilk yatırımın anında yüzde 15 miktarı arkadaş bonusu olarak sizin hesabınıza aktarılacaktır.

Betticket Arkadaş Bonusu Çevrim Şartı Var Mı?

Betticket arkadaş bonusu çevrim şartı uygulanmaktadır. Yukarıda bahsetmiş olduğunuz bütün hususlar eksiksiz olarak yerine getirildiği takdirde bu promosyonla birlikte minimum 15 TL maksimum 150 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Kazanılmış olan bonustan maksimum çekebileceğiniz tutar 750 TL olarak belirlenmiştir. Her üye bu promosyon için sadece bir kere başvuru yapabilir ve bir arkadaşını siteye yönlendirebilir. Promosyonun çevrim şartı ise bonusun 1 katının minimum 1.40 oranından çevrilmesidir. Dolayısıyla arkadaşınız siteye üye olup depozit işlemi yaptığınızda siz de son derece cazip olan bir promosyonun sahibi oluyorsunuz. Tüm bu avantajlar için Betticket yeni adresi bilgilerini sayfalarımızdan alınız.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*