Betticket Gol Olur Mu?

Betticket Gol Olur Mu?

Betticket yeni yarışması Gol Olur Mu? Üyelerine hem eğlenceli hemde kazançlı zaman geçirmesini sağladığı bir sitedir. Yarışma futbol maçlarının ataklarını belirli bir yerde durdurup sizlere Gol olur mu? Ve Gol olmaz mı ? sorusunu sormaktadır. Bu sorulara doğru cevap vermeniz taktirde aşağıda belirtilen ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Yarışmaya katılımın en önemli şartı 90 gün içerisinde betticket canlı bahis sitesine minimum 100TL yatırım yapmış olmanız gerekmektedir. Betticket sitesine yatırımı olmayan kullanıcılar hemen yatırım yaparak bu eğlenceli yarışmada şansını deneyebilir.

Yarışma Kuralları ve Şartları;

 1. Etkinlik sadece Betticket üyelerine özeldir.
 2. Yarışma Pazartesi 00:00’dan Pazar gecesi 23:59’a kadar sürecektir.
 3. Bu yarışmadan ödül kazanmanız için etkinliğin başlangıç tarihinden 90 gün içerisinde Betticket hesabınıza en az 100TL yatırım yapmanız gerekmektedir.
 4. Genel kurallar gereği her betticket kullanıcısının bir katılım hakkı bulunmaktadır. Birden fazla tahminde bulanan üyeler yarışmadan men edilecektir.
 5. Yarışmadan kazandığınız ödül ile maksimum 5 katı kadar kazanç elde edebilirisiniz. Aktarılan ödülün 1.40 oranında çevrim şartı bulunmaktadır.
 6. Betticket, herhangi bir hile veya haksız kazanç tespit etmesi durumunda vermiş olduğu ödülü geri alabilir.Ayrıca haksız kazançı silebilme hakkını saklı tutmaktadır.
 7. Betticket risk departmanı hesabınızda riskli bir durum tespit ederse sizi yarışmadan men edebilir ve bonustan yararlanamazsınız.

Ödül Miktarları

 1. 500 TL
 2. 250 TL
 3. 100 TL
 4. 50 TL
 5. 25 TL
 6. Pozisyon ve üstü doğru tahmin yapan bütün üyelere 10TL Hediye Bonus.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*