Betticket Papara

Betticket Papara Para Yatırma Yöntemi

Betticket Papara para yatırma yöntemi en çok tercih edilen finansal çözümlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Papara uygulaması bilindiği üzere 2016 yılının ağustos ayında ülkemizde faaliyete geçmiş olan bir sanal cüzdan hesabı da ve şu an itibariyle Türkiye’nin tek sanal kartı olma özelliğini göstermektedir. Uygulama ile birlikte 50 bin TL’ye kadar para transferi yaparken kimlik bilgilerinizi dekoruyabiliyorsunuz. Güvenilir olan Papara sadece para transferinde değil online ticaret ve alışveriş işlemlerinde de devreye girmektedir.Canlı bahis sitesi tarafından da kullanılmakta olan uygulama için Betticket kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır.

Betticket Paparaİle Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Betticket Papara ile para yatırma işlemi için mutlaka bir Papara hesabı açtırmalısınız. Ücretsiz olan hesap açma işlemleri 10 dakika sürmeyecektir.Size ait olan TC kimlik numaranızı, kimlik bilgilerinizi ve cep telefonu numaranızla birlikte hesabınızı açabilirsiniz.Daha sonrasında onaylanmış olan hesaba geçtiğinizde 50 bin TL’ye kadar günlük transfer limitine çıkmış olacaksınız. Bu işlemi tamamladıysanız para gönder butonuna tıklayarak sitenin Papara hesabını alıp transferinizi onaylamalısınız. Burada yazacak olduğunuz Papara tutar limiti için minimum 50 TL belirlenmiştir. Gün içerisinde 50 bin TL’ye kadar da transfer işlemi yapmanız mümkün olacaktır.

Betticket PaparaPara Yatırma Bonusu Ne Kadar?

Betticket Papara para yatırma bonusu sitenin en çok tercih edilen promosyonlarında birisi olarak dikkat çekiyor. 2018 yılında ortaya konmuş olan promosyonla birlikte günlük bonus kazanma hakkınız bulunacaktır.Üstelik promosyon çevrim şartsız olarak verilmektedir.Yüzde 10 limitle Betticket promosyondan faydalanmak istiyorsanız Papara uygulaması ile minimum 100 TL tutarında yatırım yapmanız gerekmektedir. Bonus 24 saat içerisinde kazanabileceğiniz en yüksek miktar 100 TL olarak belirlenmiştir. Bonusunuzu çekmek istediğinizde çevrimiçi olan Bonus için anapara çevrimi yeterli olacaktır. Dolayısıyla Papara uygulamasını kullandığınızda hem güvenilir ve hızlı bir şekilde transfer yapacak hem kimlik bilgilerinizi muhafaza edebileceksiniz hem de günlük 100 TL tutarındaki cazip olan promosyonun sahibi olabileceksiniz. Tüm bu avantajlar için mutlaka siteye üye olmanız gerekmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*